Mariteszalites.lv priežu pumpuru tēja
Purva vārnkāja
 

Tējai piemīt organismu spēcinoša, savelkoša, pretsāpju un pretiekaisuma iedarbība. Mazina sāpes, kuras izraisījušas locītavu, muskuļu un nervu iekaisums. Tā palīdz izvadīt sāļu nogulsnes no organisma, kā arī regulē kuņģa darbību, stimulē gremošanas, elpošanas, sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Tējai ir žultsdzenoša, urīndzenoša, sviedrējoša un antibakteriāla iedarbība.

 

Pagatavošana un lietošana: 1 šķipsnu drogas aplej ar 1 glāzi verdoša ūdens, vāra uz mazas uguns 15 minūtes, atstāj 1st. Ievilkties, nokāš, lieto pēc ēšanas visas dienas garumā.

 

Mariteszalites.lv papeļu pumpuru tēja
Tauksakne
 

Lieto profilaktiski muguras, kaulu, locītavu sāpju gadījumā. Veicina kaulaudu atjaunošanos, atjauno locītavu struktūru, uzlabo skrimšļu vielmaiņu, mazina sāpes un iekaisumu. Ieteicams lietot kaulu lūzumu, sasitumu, izmežģījumu un grūti dzīstošu brūču ārstēšanā. Pazemina asinsspiedienu, holesterīnu un cukura līmeni asinīs. Iesakām lietot kopā ar Mārītes ziedi Nr.3 un Nr.4.

 

Pagatavošana un lietošana: 1ēdamkarote drogas, aplej ar 1 glāzi verdoša ūdens, vāra 15.min.uz mazas uguns. Atstāj 1 stundu ievilkties, nokāš un dzer pa malkam visas dienas garumā,

 

 

 

 

 

Mariteszalites.lv bērzu pumpuru tēja
Gaiļbiksīte
 

Lieto galvenokārt kā atklepošanas līdzekli pie sausa un lēkmjveida klepus, kā arī saaukstēšanās, bronhīta un gripas gadījumā. Izmanto arī migrēnas un galvassāpju gadījumā, pret bezmiegu un kā viegli nomierinošu līdzekli pie satraukuma. Tautas medicīnā gaiļbiksītes lieto arī menstruālā cikla nojukšanas gadījumos, pie klimaksa sarežģījumiem un vielmaiņas traucējumiem.

 

Pagatavošana un lietošana: vienu šķipsnu gaiļbiksītes aplej ar karstu ūdeni, ļauj ievilkties. Gaiļbiksītes var droši lietot arī kā gardu tēju ikdienā!

 

 

 

 

 

Cidonija, priežu pumpuri, islandes ķērpis (pulveris)
 

Lieto kā vitamīnu dzērienu ikdienā, kas stiprinās imunitāti un dos darba sparu. Palīdzēs arī saukstēšanās un iesnu gadījumā, bronhīta, plaušu karsoņa, gripas, klepus, augšējo elpceļu iekaisumu un aizsmakuma ārstēšanai. Lielisks dezinficējošs, atkrēpošanu veicinošs, pretvīrusu un pretiekaisuma līdzeklis. Iesakam lietot kopā ar Mārītes ziedi Nr.2.

 

Pagatavošana un lietošana: 1 tējkaroti pulvera aplej ar karstu ūdeni, ļauj ievilkties 15.min. Dzer siltu vai atzesētu.

 

 

 

 

SIA MADŽENTA © 2019 Visas tiesības aizsargātas.