Labdien.

Īsts brīnumlīdzeklis ir Mārītes 3 nr. ziede. Man bija problēmas ar sāpošu kāju, ārsti man bija daudz ko likuši lietot ,bet bez rezultātiem, Uzsmērēju šo ziedi un sāpes kā uz burvju mājienu tika noņemtas.Tā nu visas ārstu rakstītās zāle izmetu ārā, jo kam tās vajadzīgas ja nelīdz. Mārītei novēlu visu to labāko, lai piepildās viss kas iecerēts. Paldies par Jūsu labestību, iejūtību un Jūsu labajām ziedītēm. Lai veicas.

intaa month ago

 

Очень жалко, что отзывов пока не так много (в сравнении с тем, сколько человек я знаю лично, кто безумно доволен и благодарен Марите). Я пребываю в положительном культурном шоке от действия препаратов (мазей, настоек)! Мне понадобился день, чтобы насморк ушел. При чем до этого я твердо сидела на сосудосужающих препаратах. Моему ребенку мазь очень помогла! Марита потрясающий человек и мастер буквально во всех отраслях! Лично с ней побеседовала - поможет в любой ситуации! (На то она и отличный психолог). В общем, это то, что я давно искала!

Nasja Liberman2 months ago

 

Sveika Marit mils paldies par ieteikumu ka prieks mazula pavairot pienu. Tavs ieteikums tiesam jau pec divam dienam darbojas. Biju domajusi ka berninjs visu laiku bus jabaro ar maisijumu. Bet tagat to maksligo maisijumu varu izmest :)) :))

ieva3 months ago

 

Jau nedēļu lietoju Nr. 1 un Nr.2 ziedi, kā arī trešā nummura uzlējumu ir jau pamanāmas izmaiņas. Naktīs vairs nemoka bezmiegs un ādas nieze ir nedaudz mitējusies, āda vairs tik ļoti nelobās.

Par to ir jāpasakās tikai Mārītei.

Paldies!

Ilze3 months ago

 

Ja esi izmisumā un neviens nevar palīdzēt, tad griezieties pie Mārītes viņa jums noteikti palīdzēs!

aiva4 months ago

 

Ģimenē esam izmēģinājuši vairākas Mārītes zālītes un ar prieku varu teikt, ka tās tiešām palīdz! Meitai atopiskais dermatīts jau 12 gadus - esam izmēģinājuši dažādas ziedes, - ar dažādiem panākumiem. Pašlaik Mārītes ziede Nr.1 tiešām palīdz noņemt neizturamo ādas niezi un sausumu. Lietojam uzlējumus, kad nepieciešams - labi noņem dažādas vēdera vainas un nervu pārslodzes izraisītās sekas. Liels paldies, Mārītei!

Dace4 months ago

 

Ziede Nr.2 palīdz atbrīvot elpceļus, tas mans glābiņš,kad deguns ciet un apgrūtināta elpošana.

Laura4 months ago

 

Labdien, iegādājos no Jums ziedi Nr.2 (Liepājā) palīdz degunam ļoti labi, visu labi atmiekšķē, ja tā var teikt un attīra.

Laura5 months ago

 

Satiku jūs Liepājā piedāvājot savas homeopātiskās zāles un iegādājos savām dažām problēm\ām, kuras lietoju nedēļu.

Tagad man gribētos palīdzēt arī saviem tuvajiem un jautāt par vairāku slimību ārstēšanu.

Ar cieņu, Jūsu jaunā paciente!

no Liepājas5 months ago

 

Liels paldies par 2. ziedīti, mums mazajam tas ir lielākais palīgs iesnu ārstēšanā.

Evija no Rīgas.

Evija5 months ago

 

 

 

 

 

SIA MADŽENTA © 2019 Visas tiesības aizsargātas.