MĀRĪTES ZĀLĪTES

 

Tās ir īpašas ārstniecības augu receptes uztura bagātinātājiem, eļļām, ziedēm, tējām un augu pulveriem. Tapušas, apvienojot daudzu gadu laikā krātās Mārītes un viņas meitas Anitas zināšanas par ārstniecības augu dziedinošajām īpašībām un austrumu medicīnas pamatprincipiem.   

​Tas ir roku darbs, ko nevar aizstāt neviena iekārta un lieljaudas ražošanas mašīna. Tā ir jauda, ko var nodot tikai daba cilvēkam un mēs viens otram.

Tā ir sadarbība, kas prasa uzticēšanos, pielāgošanos, paļaušanos, nemitīgu izaugsmi un mīlestības pilnu attieksmi pret savu darbu, lai taptu šis brīnums! Ilggadēja pieredze un ieklausīšanās sajūtās, ir pamatā tam, lai ikkatrs no Jums tiktu sadzirdēts savā visunikālākajā veidā.

 

Pirmsākumos Mārīte savā homeopātijas praksē papildus izrakstītajiem homeopātiskiem līdzekļiem klientiem ieteica arī kaut ko arī no ārstniecības augiem plašā klāsta. Tad pienāca brīdis, kad dažādi ārstniecības augi ļoti pastiprināti sāka "nākt" uz mūsu dārzu – ar vēju, ar putniem. Tie paši sāka augt un vairoties, mēs neizpratnē vērojām un ļāvām tiem izpausties.

Ziedēs un krēmos ārstniecības augi ir uz vaska bāzes, bez mākslīgiem konservantiem, krāsvielām un smaržvielām, kā arī nesatur ūdeni. Ziedes var lietot jebkurā vecumā, arī zīdaiņi. Uzlējumi ir uz degvīna un eļļas uz nerafinētas rapšu eļļas bāzes. Tie ir 100% dabīgi produkti, kas nesatur ķīmiskus konservantus un mākslīgas saistvielas.

Rāmi rāmi pamazām, Mārītes Zālītes ir kļuvušas par tautā atpazītu un iemīlētu zīmolu, ieņemot aizvien drošāku vietu klientu mājas aptieciņas pamatsastāvā.

Mums tas nav tikai darbs, bet dzīvesveids un garīgais ceļš vienlaikus – milzīgs spēks un enerģija, neizsakāms gandarījums par paveikto!

Visas mūsu ziedes, uzlējumi, eļļas un ir dzīvas! Tā ir arī doma un nodoms, ko ieliekam katru puķīti un zālīti nolasot, žāvējot, gatavojot produkciju, iepakojot un tad nododot tālāk tam, kas to lietos. Tas ir garš ceļš, kas satur daudz informācijas, lai cilvēks lietojot atveseļotos.

Attīstot zīmolu MĀRĪTES ZĀLĪTES un tiekoties ar klientiem, saskaramies ar to, ka ikvienam ir savs lielais jautājums. Kā padarīt savu dzīvi labāku? Savu ķermeni veselāku? Savu prātu mierīgāku? Kas galu galā ir “darbs ar sevi”, “mīlēt sevi” un “būt šeit un tagad”? Un kā to visu ienest savā ikdienā?

 

Ar mērķi runāt par šīm svarīgajām tēmām 2018. gada pašā sākumā Anita radīja blogu RAMTAI RĪTI. Dalamies ar zināšanām un pieredzi galvenokārt par to, kā atbalstīt savu ķermeni, lai tas spētu iedarbināt dabīgo atveseļošanās sistēmu. Droši seko līdzi arī RAMTAI RĪTI Facebook lapai  un publicētos rakstus lasi www.Ramtairiti.lv.

 

Lai miers sirdī un priecīgs prāts!

Mārīte & Anita

 

Domājot par Tevi, lūkojamies plašajā ārstniecības augu pasaulē, un ar mīlestību radām aizvien jaunus produktus labsajūtai, spēkam un vitalitātei!

SIA MADŽENTA © 2019 Visas tiesības aizsargātas.