MĀRĪTES ZĀLĪTES

 

 

Pirmsākumos Mārīte savā homeopātijas praksē papildus izrakstītajiem homeopātiskiem līdzekļiem klientiem ieteica arī kaut ko arī no ārstniecības augiem plašā klāsta. Tad pienāca brīdis, kad dažādi ārstniecības augi ļoti pastiprināti sāka "nākt" uz mūsu dārzu – ar vēju, ar putniem. Tie paši sāka augt un vairoties, mēs neizpratnē vērojām un ļāvām tiem izpausties.

MĀRĪTES ZĀLĪTES Anitai bija kas tāds, kas iemācīja ļaušanos, paļaušanos un ticību, ka viss izdosies.  Šo gadu laikā, rāmi rāmi pamazām, Zālītes ir kļuvušas par tautā atpazītu un iemīlētu zīmolu, ieņemot aizvien drošāku vietu klientu mājas aptieciņas pamatsastāvā.

Tas nav tikai darbs, bet dzīvesveids un garīgais ceļš vienlaikus –  milzīgs spēks un enerģija, neizsakāms gandarījums par paveikto.

Visas mūsu ziedes, uzlējumi, eļļas ir dzīvas! Tā ir arī doma un nodoms, ko mēs ieliekam katru puķīti un zālīti nolasot, žāvējot, gatavojot produkciju, iepakojot un tad nododot tālāk tam, kas to lietos. Tas ir garš ceļš, kas satur daudz informācijas, lai cilvēks lietojot atveseļotos. 

Ikdienā redzam, kā mūsu Zālītes palīdz cilvēkiem un viņu ģimenēm. Redzam arī, kā, mainot savus ieradumus un sākot par sevi rūpēties, katrs pats var sev palīdzēt atgūt veselību. Kad braucam izbraukuma tirdzniecībā, cilvēki nāk kā uz aptieku, katram ir savs lielais jautājums. Tā ir iespēja satikties, izrunāties un saņemt atgriezenisko saikni. No klientiem saņemam lielu uzticēšanos un paļaušanos par to ko radam un darām, to ļoti novērtējam!

Attīstot zīmolu MĀRĪTES ZĀLĪTES un tiekoties ar klientiem, saskaramies ar to, ka ikvienam ir savs lielais jautājums. Kā padarīt savu dzīvi labāku? Savu ķermeni veselāku? Savu prātu mierīgāku? Kas galu galā ir “darbs ar sevi”, “mīlēt sevi” un “būt šeit un tagad”? Un kā to visu ienest savā ikdienā?

 

Ar mērķi runāt par šīm svarīgajām tēmām 2018. gada pašā sākumā Anita radīja blogu RAMTAI RĪTI. Dalamies ar zināšanām un pieredzi galvenokārt par to, kā atbalstīt savu ķermeni, lai tas spētu iedarbināt dabīgo atveseļošanās sistēmu. Droši seko līdzi arī RAMTAI RĪTI Facebook lapai  un publicētos rakstus lasi www.Ramtairiti.lv.

 

Lai miers sirdī un priecīgs prāts!

Mārīte & Anita

 

Domājot par Tevi, lūkojamies plašajā ārstniecības augu pasaulē, un ar mīlestību radām aizvien jaunus produktus labsajūtai, spēkam un vitalitātei!

SIA MADŽENTA © 2019 Visas tiesības aizsargātas.