Eļļa Nr.1 Priežu pumpuri
 

Priežu pumpuru eļļu lieto profilaktiski saaukstēšanās, akūta un hroniska bronhīta, plaušu slimību, klepus un augšējo elpceļu iekaisumu ārstēšanai un imunitātei. Dezinficējošs, atkrēpošanu veicinošs, pretvīrusu un pretiekaisuma preparāts.

 

Lietošana: Uz nakti 1 tējkaroti eļļas 30 sek. patur mutē un norij.

Ja ir akūta saaukstēšanās, var lietot 4xdienā

 

Eļļa Nr.3 Kadiķa jaunie dzinumi
 

Kadiķa jauno dzinumu eļļu lieto profilaktiski organisma attīrīšanai, šlakvielu izvadīšanai, asins sastāva uzlabošanai, holesterīna, podagras, reimatisma, aknu un nieru slimību ārstēšanā. Lieto pie hroniskām ādas slimībām, ekzēmām, alerģijām, ādas iekaisumiem, kā arī astmas, klepus un saaukstēšanās gadījumā. Kadiķu eļļa veicina gremošanu, novērš vēdera sāpes, uzlabo vielmaiņu un stiprina imunitāti.

 

Lietošana: Uz nakti 1 tējkaroti eļļas 30 sek. patur mutē un norij.

 

 

 

 

 

Eļļa Nr.4 Mārdadža lapas
 

Mārdadža lapu eļļu lieto profilaktiski holesterīna līmeņa pazemināšanai, kuņģa un zarnu trakta darbības normalizēšanai, hemoroīdu, žultsakmeņu, koliku, vēdedera aizcietējumu novēršanai un gāzu novadīšanai, kā arī pret ekzēmām, neirodermatītu, galvassāpēm un migrēnu. Aknu cirozes, hepatīta, aknu tauku distrofijas, alkohola hepatīta gadījumos un toksisku vielu izvadīšanai no organisma. Sastāvā esošais silimarīns stimulē šūnu membrānu atjaunošanos un veicina aknu šūnu reģenerāciju. Mārdadžu eļļu rekomendējam lietot redzes uzlabošanai, sirds un asinsvadu saslimšanas riska samazināšanai un imunitātes nostiprināšanai.

Lietošana: Uz nakti 1 tējkaroti eļļas 30 sek. patur mutē un norij.

 

 

 

 

 

Eļļa Nr.5 Strutene, Kliņģerīte, Raudene
 

Lieto profilaktiski aknu, liesas, žultspūšļa slimību, ļaundabīgu audzēju, holesterīna, podagras, iekaisumu, psoriāzes un ādas slimību ārstēšanā. Iedarbojas nomierinoši, sekmē žults sekrēciju un kuņģa-zarnu trakta darbības uzlabošanos. Mazina sāpes un spazmas gastrīta un kolīta gadījumā, novērš aizcietējumus un gāzu uzkrāšanos, kā arī uzlabo vielmaiņu.

 

Lietošana: Uz nakti 1 tējkaroti eļļas 30 sek. patur mutē un norij.

 

 

 

 

SIA MADŽENTA © 2019 Visas tiesības aizsargātas.